Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat poje*ało

Pobierz

Panie i Panowie!. Piszecie posty, dzielicie się badaniami, dajecie wskazówki, a od czasu do czasu zaproponujecie swój produkt / usługę.. nie moje ale piękne .. Ich wizyta trwała niespełna 15 minut i nie zakłóciła matur, które odbywały się w tym samym czasie [Zwrotka 1: Mata] Wstałem jak codzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o PatoAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, że Jestem wkurwionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemWstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało 118K views, 453 likes, 1 loves, 67 comments, 176 shares, Facebook Watch Videos from KNASSIX: Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało"Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało" - takimi o to słowy Mata zaczyna swoją "Patoreakcję".. 92.3K .. TikTok video from Victoria ♡ (@gazevska): ""Wstałem jak codzień rano i się okazało że świat pojebało" #dc #dlaciebie #fyp #foryou #foryourpage #wojna"..

marzec 31, 2021 686 notek "Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało."

Wstałem jak co dzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, że Jestem wkurwionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemIch wizyta trwała niespełna 15 minut i nie zakłóciła matur, które odbywały się w tym samym czasie.. #starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, .TikTok video from not Tails (@rudyzmaka): "wstałem jak co dzień rano i się okazało że było rano".. Wiem, że wielu z was działa w biznesach internetowych.. Dzwonią telefony u mnie na chacie, dzwonią telefony moim ziomalom.. Po dłuższej nieobecności raper wypuszcza numer pt. "Patoreakcja", w którym nawiązuje m.in. do obecnej sytuacji w kraju i otoczki, jaka się zrobiła wokół jego osoby w ostatnim czasie..

0 @daniell2611: Ciekawe kto ..."Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało."

dźwięk oryginalny.. 0 @WarmWeather: no ale to chyba nie stało się dzisiaj udostępnij .. - Za co się nie weźmie, jest w tym dobry .. "@rosesforhazz Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało"Mata oficjalnie wraca na scenę.. Numer oczywiście wyszedł spod szyldu SBM Label.. [Zwrotka 1]: Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacieWstałem jak codzień rano i sie okazało, że świat poje Mata - PatoreakcjaAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Ich wizyta trwała niespełna 15 minut i nie zakłóciła matur, które odbywały się w tym samym czasie [Zwrotka 1: Mata] Wstałem jak co dzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacieBatorego w Warszawie..

Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało […] Mikroblog : wszystkie wpisy; aktywne; gorące dyskusje; ulubione .

Ty no kurwa właśnie pojebało ; duzy-maluch lubi to .Wstałem jak co dzień rano I sie okazało że świat pojebało Odwołują koncerty w moim mieście Odwołują koncerty moim ziomalom #DOSCDYSKRYMINACJI #uwolnijkulture Od 29 maja znowu cała branża.Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to że Jestem wkurwionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemLyyrinen of PATOREAKCJA mennessä Mata: Wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat pojebało, Dzwonią telefony u mnie na chacie, Dzwonią telefony moim .Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat pojebało.. PATOREAKCJA to rzecz odważna i dalece wychodząca poza ramy.Zarejestruj się..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt