Jak dodać muzykę do relacji na instagramie

Pobierz

Wysunięty zostanie niewielki panel, w którym znajdziemy opcję "Udostępnij w Instagram Stories".. Na górze ekranu będzie ikonka nutki, kliknij na nią.. Aby poprosić o sugerowane utwory na Instagramie w 2020 roku, otwórz aplikację i przejdź do paska wyszukiwania.. Piosenka nadal się będzie odtwarzać.. Zazwyczaj.Jun 16, 2022Jun 8, 2022Aby skorzystać z tej funkcji należy w sekcji stories znaleźć utwór w specjalnej bibliotece Instagram Music.. W górnej części Aktualności dotknij Utwórz relację.. Przesuń suwak w lewo lub .W górnej części Aktualności dotknij opcji Dodaj do relacji (guziczek + w kółku) U góry ekranu otworzą się różne elementy które możesz dodać do relacji (prostokąty z napisami) możesz dodać tekst, muzykę, boomerang, selfie, ankietę.. Aplikacja .To naprawdę łatwe - zobacz krok po kroku, jak dodawać muzykę na InstaStories i zacznij korzystać z tej funkcji.. Kolejne aktualizacje Instagrama pozwalają ulepszać te historie i dodawać do nich coraz więcej funkcji, dzięki czemu są ciekawsze i zyskują większą popularność .Aby dodać muzykę do relacji: Otwórz aplikację Facebook na urządzenia z systemem iOS lub Android.. Jeśli jeszcze jej nie posiadasz, można włączyć piosenkę z aplikacji np. Spotify i przejść do Instagrama.. Dotknij, aby wybrać utwór.. Po znalezieniu odpowiedniej piosenki wybieramy jej fragment, a jego słowa będą automatycznie pojawiały się na ekranie..

Jan 4, 2022Mar 31, 2021Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie?

Gdy masz już zdjęcie, które chcesz dodać, będziesz kliknij ikonę naklejki który znajduje się u góry ekranu.. Kliknij przycisk z "plusikiem" w aplikacji i następnie wybierz opcję "Relacja" Zrób zdjęcie/nagraj film lub wybierz z biblioteki telefonu zdjęcie lub wideo, które chcesz dodać do StoriesUruchom aplikację SoundCloud, a następnie znajdź utwór, który chcesz dodać do swojej relacji na Instagramie.. Działa ona w takim sam sposób jak wspomniane funkcje.Sep 25, 2021Teraz załaduje aparat i tutaj zrobisz nowe zdjęcie lub wybierzesz jedno z galerii, przesuwając ekran w górę.. Tam, poza lokalizacją, wspomnieniem, hashtagiem, suwakiem ankiety czy godziną znajdziemy naklejkę "Muzyka".. Dotknij, aby wybrać utwór.Dodaj muzykę ze Spotify Jeśli jesteś użytkownikiem Spotify, możesz udostępniać muzykę Spotify bezpośrednio w historii na Instagramie, a poniższe kroki pomogą Ci dodać muzykę do relacji na Instagramie tylko z aplikacji Spotify.. Jeśli chcesz wyświetlać tekst piosenki, wybierz utwórz z etykietą SŁOWA.. tak, ale w ten sposób udostępniasz tylko piosenkę z grafiką zaciągniętą ze Spotify.Jan 12, 2022Nov 28, 2021Jan 18, 2022Jak poprosić o sugerowane utwory na Instagramie 2020?. Teraz dotknij opcji o nazwie "Muzyka" lub "Muzyka".Feb 19, 2022Dec 29, 2021Aug 8, 2021Apr 22, 2022Po zakończeniu dotknij ikony Muzyka na pasku narzędzi i wybierz swoje utwory..

Wybierz piosenkę, którą chcesz dodać na InstaStories.

Po kliknięciu w nie mamy możliwość edycji czcionki oraz stylu animacji.Aug 26, 2021Jak dodać muzykę na InstaStories?. Do dodania piosenki do naszego wideo, które finalnie ma znaleźć się w relacji na Instagramie będziemy potrzebować aplikację do montażu filmików.. Wejdź do ekranu odtwarzania utworu, a następnie dotknij przycisku udostępniania na dolnym pasku.. Otwórz Spotify i wybierz piosenkę, którą chcesz udostępnić w historii na Instagramie.W relacjach na Instagramie niektórzy użytkownicy mają już opcję Music.. Jeśli chcesz, możesz również wybrać przenikanie muzyki.Zasady jednak wszędzie są takie same.. Przewiń w prawo i dotknij pozycji Muzyka.. Zostanie wyświetlona lista hashtagów związanych z piosenkami.. Wpisz "songs", a następnie naciśnij Enter.. - krok po kroku Wejdź w aplikację Instagram, a następnie przesuń palcem w prawo.. Większość utworów jest dostępna, a niektóre można również pobrać z pamięci wewnętrznej.. Dotknij tego przycisku i .Nov 24, 2021Dzięki Instagram Story użytkownicy mają możliwość relacjonowania za pomocą filmów lub zdjęć tego, co robią na bieżąco..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt