Pytania po niemiecku o sobie

Pobierz

Zajmujemy się dalej tematem: " Opowiadanie o sobie po niemiecku " , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.. ZNAJDŹ PRACĘ W NIEMCZECH Komisjoner, magazynier praca dla par -13,00 Euro brutto/godzinę Gallin 13€ / h Vehicle Inspectoren m/w/d (Fahrzeugprüfer) in Irland Dublin / Ireland 18€ - 20€ / hChcesz poćwiczyć krótkie dialogi, w których znajdziesz pytania o samopoczucie po niemiecku oraz odpowiedzi na nie?. 2 Podstawowe słówka po niemiecku - liczby.. OPOWIADANIE O SOBIE.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Warto podać przykłady, bazując na doświadczeniu zawodowym.. Uległ on odmianie przez osoby.. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam fiszki do nauki przedstawiania się po niemiecku.. Ich bin Essen.1 Słówka niemieckie i zwroty - powitanie & przedstawianie się.. Ich heiße .. - Ja nazywam się .. Jest to bardzo ogólne pytanie, dostarcza jednak dużo informacji.. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. Ponieważ stres sprawia, że mamy pustkę w głowie, przygotuj swoją wypowiedź kilka dni przed spotkaniem z rekruterem.- Jakie są twoje zainteresowania?. (rodzajnik nieokreślony w bierniku) Er hat sein Auto verkauft.. Ich habe Informatik an der Universität in Krakau absolviert.Ile pieniędzy masz przy sobie?. 0.Dlatego na dole znajdziecię najczęściej zadawane pytania, odnoszące się do samopoczucia naszego rozmówcy..

3 Godziny po niemiecku.

6 Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji.. Gdy padnie to pytanie, powinnaś/eś odpowiedzieć tak, aby podkreślić, jak ważne jest dla Ciebie to, że dziś tutaj jesteś.. Ile masz lat?. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina - die Familie.. W sumie.. mogę spróbować:) Jak powiesz po niemiecku: "Jestem głodny".. Na nazwisko mam Nowak.. Dla rekrutera jest to możliwość poznania kandydata na żywo - fakty, które do tej pory zna tylko z CV zostają przedstawione na żywo.. Meine Hobby ist .. - Moim hobby jest .Przedstawianie się i opowiadanie o sobie oraz o swoim doświadczeniu w pracy opiekunki w języku niemieckim.. Browse .Jak się nazywasz?. Czyścić).. Jest to absolutny klasyk.. - Pomóż mi proszę!. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzy się właściwie takie pytania zajrzyj do lekcji: Pytania po niemiecku .. To, o czym i w jaki sposób będziemy mówili zaważy na tym jak odbierze nas osoba rekrutująca.Rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku - najczęstsze pytania i przykładowe odpowiedzi Könnten Sie über sich etwas sagen?. Najlepiej mieć zgrabną odpowiedź, która nikogo nie urazi.. Dzięki nim będziesz już wiedział, jak zacząć rozmowę z rekruterem.. Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. 9 Inne podstawowe słówka po niemiecku.Odmiana przez przypadki - rodzajnik, zaimek, przeczenie, przymiotnik..

Proszę opowiedzieć coś o sobie.

- Co u Ciebie słychać?. Gdzie mieszkasz?. Poświęć na tę odpowiedź najlepiej 2 -3 minuty.. - Co lubisz robić najbardziej?. W tym zwrocie słowo "sich" znaczy "sobie".. Przedstawiam Ci kilka typów odpowiedzi na pytania, których ja nie lubię.. Opowiadając o sobie na pierwszych lekcjach języka niemieckiego w krótkich zdaniach odpowiadasz na pytania z zaimkiem pytającym.. Jeśli "zawalicie" te podstawowe pytania i nie odpowiecie poprawnie np. na pytanie jak się nazywacie lub ile macie lat, to niestety kolejnych pytań już na pewno nie będzie.. — Czy może Pan (i) coś o sobie powiedzieć?Czy mówisz po włosku?. - Ja mam .. lat.. Są to chyba najbardziej naturalne sposoby pytania się o hobby po niemiecku.. (Viele - policzalne) - Ein Jahr hat zwölf Monate.Oto 10 typowych pytań, które mogą paść na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku (np. na opiekunkę) i przykładowe odpowiedzi wraz z tłumaczeniem.. Pamiętajcie, że w języku niemieckim słowo "sobie" jest inne dla .Wiesz już, jak przedstawić się po niemiecku.. Rozumiesz pytania, ale nie potrafisz ich jeszcze samodzielnie .Sprawdź, czy sobie poradzisz [QUIZ] Przed tobą quiz z wiedzy ogólnej, czyli 30 pytań z matematyki, geografii, kultury i szeroko pojętego stylu życia..

4 Miesiące po niemiecku.

Ich bin ein Fan von…14 pytań, które na pewno padną podczas rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku!. - Pochodzę z Polski.. Nawet jeśli jeszcze niewiele umiesz, pewnie na większość z nich intuicyjnie dobrze odpowiesz.. Opowiadamy o zainteresowaniach Wofür interessierst du dich?. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby .lutego 20, 2014.. To absolutny klasyk, jako Small Talk przed rozpoczęciem rozmowy o pracę.. Ile pieniędzy masz na miesiąc?. Mam 29 lat.. - Co u Ciebie/Pana/Pani słychać?. - Wszystko dobrze?, Wszystko w porządku?heißt - nazywać się (2 osoba l. du - Ty Najprościej odpowiedzieć na to pytanie w sposób Ich heiße Piotrek - Ja nazywam się Piotrek Heiße i heißt to czasownik o tym samym znaczeniu.. Ile miesięcy ma rok?. Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Nietypowe lub zabawne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. Pytania z "wo" Wo ist die Toilette?/ Gdzie jest WC?. Opowiadając o sobie po niemiecku w ciągu 2-7 minut powinniście się jak najlepiej zaprezentować.Podstawowe pytania po niemiecku z wymową Poniżej znajdziesz najważniejsze pytania po niemiecku, które zaczynają się od tak zwanego zaimka pytającego (W-Fragen).. Po polsku zastanawiamy się co odpowiedzieć a cóż dopiero po niemiecku..

5 Dni tygodnia po niemiecku.

Grasz na jakimś instrumencie?. Czy może Pan/i coś o sobie powiedzieć?. Start studying Niemiecki - dane osobowe i pytania o podstawowe informacje.. Kreatywność, oryginalność i pomysłowość to cechy, które są poszukiwane przez większość .rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku.. pytania i odpowiedzi;) 1.. Mieszkam w Berlinie.Poznaj przykładowe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku (1) Wie war Ihre Anreise?/ Jak minęła podróż?. 7 W sklepie.. A więc .. Gotowy?. Nazywam się Olga.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Pozwala to ocenić jak bardzo twórczy i pomysłowy jest dany kandydat.. - Czym się interesujesz (hobby)?. Coraz częściej rekruterzy, zadają dość nietypowych, a czasem również śmieszne pytania.. - Ja interesuje się sportem.. Zakres wiedzy, którą możesz .Ich wache früh auf - budzę się wcześniej.. - Wszysto u Pana/Pani w porządku?W Niemczech można z tymi pytaniami spotkać się dosłownie wszędzie.. W tym momencie zapamiętaj sobie, że Czasownik odmienia się przez osobyTrudne pytania po niemiecku to takie które mogą być dla nas niewygodne.. Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie .Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Ich heiße .. Nazywam się .. Jak masz na nazwisko?. - Wszystko w porządku?. lub Wszystko jasne?. - On sprzedał swój samochód.. Sich die Zähne putzen - szczotkować / myć sobie zęby (dosł.. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Ich mag .. - Ja lubię .. (do tego możesz na przykład Music hören - słuchać muzyki, Buch lesen - czytać ksiażki, albo coś sobie wymyśl).. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. (zaimek dzierżawczy w bierniku) Hilf mir bitte!. Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer.. Niemiecki Polski Wymowa Znacie już naszą giełdę pracy z ofertami pracy w Niemczech?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt