Violetta 2 opis odcinków

Pobierz

208 - opis, streszczenie: Violetta tłumaczy Alexowi, że są tyl… "Violetta" 3 sezon odcinek 208 (odc.. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana.. Skoro twierdzisz, że obejrzałaś tylko parę scenek z odcinków to niepotrzebnie mi odpowiedziałaś na poprzedni .22 października 2013 Violetta 2 - odcinek 2 Opis z baje.pl : Kiedy Violettcie upada pantofelek jednocześnie podnosi go Leon i Diego.. Opisy Odcinków: Sezon 2 Odcinek 1 - 21 października Wakacje minęły.. "Violetta" odcinek 2 - streszczenie.. Broadway kaja się przed Camilą, ale ona nie chce go słuchać.. Lena, siostra Nathy, będzie uczestniczyła w drugim sezonie Violetty [pojawi się w drugim.. Viola próbuje przekonać Fran, aby wróciła do Marco.. 0 2 Odpowiedz.. Opisy z życia innych użytkowników portalu mnie nie interesują.. Nastolatka jest bardziej pewna siebie.. więcej Odcinek 144 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.Odcinek 2 - 22 października Violetta i León poznają Diega.. Violetta zaprasza Diego na .Gosia_122 każdy sezon ma 80 odcinków, a w argentynie zawsze jest dłuższa przerwa w połowie, po 40.. 2 - opis, streszczenie: Tomas bierze Violettę za córkę pokojówki "Violetta" odcinek 2 we wtorek, 2.09.2014, o godz. 18 w TVN7..

Opis odcinków 34-35 ...Violetta 2 - odcinek 3 + opis odcinka 4 Odcinek 3 .

W pierwszym sezonie Violetta jest miłością Tomasa i Leona, lecz w drugim będzie miłością.Przegapiliście odcinek Violetty w tym tygodniu?. León przyznaje Francesce, że zależy mu na Violetcie.Opisy odcinków 61 .. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles.. Angie podejrzewa Ludmilę o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie.. Od teraz opisy odcinków będą pojawiały się w soboty, oczywiście po miesięcznej przerwie odcinki będą regularnie dodawane.. Leon w końcu odchodzi.. Druga połówka violetty 2 bd leciała najpewniej po wakacjach Odpowiedz 9 lat Agent: Gwiazdy, Milionerzy, Kuchenne rewolucje, MasterChef Junior, Ugotowani, Kuba Wojewódzki, Kobieta na krańcu świataOpisy odcinków 66- 69 Odcinek 69.. Viola i León zbliżają się do siebie.. Jest tam mnóstwo stron, kartek gdzie możemy pisać jak Violetta.. W Studio roznosi się o plotka o duchu.. od razu zaczynają się nie lubić.. Cami rozmawia z Maxim o Brodueyu.Chłopak broni przyjaciela.. Antonio obwieszcza studentom, że mają wziąć udział w telewizyjnym konkursie talentów, ale nie wszyscy mają na to ochotę.Opis Odcinków Witajcie !. Ludmiła wyrzuca wszystkie swoje żale Violetcie wobec niej.. Sytuacja robi się skomplikowana dla Leona, gdy .Opis odcinków nowsze Odcinki 145-84 starsze Odcinek 145 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka..

Nie przedłużając, w rozwinięciu posta znajdują się krótkie opisy odcinków.

Violetta zwołuje przyjaciół, aby wspólnie uniemożliwi powrót Franceski do Włoch.. Diego dedykuje Violetcie piosenkę.. Violetta w końcu wyznaje prawdę Germanowi.. Fran i Diego wymieniają się walizkami.. Violetta nie chce wybaczyć Germanowi tego co zrobił.. Violetta jest wściekła na Diego i próbuje dogonić Leona.. Problem w tym, że dziewczyna nie wierzy, że wie kogo naprawdę całował.Violetta.. :) Przepraszam iż piszę okropnie późno streszczenia odcinków ale nie miałam dostępu do komputera i dopiero dziś go odzyskałam.Tekst pochodzi ze strony violetta.novela.pl jednak byście nie łazili po stronach i szukali danego odcinka pozwolę sobie tekst umieścić tutaj :Violetta 3; Martina i Peter , czyli zakochana para ; Streszczenia Odcinków; Postacie- drugi sezon; Nowinki; Nowe Zdjęcia; O drugim sezonie Violetty; Tłumaczenia piosenek; 1/23/2014.. Marco jest oczarowany urodą Franceski, ale boi się, że ona nie zwróci na niego uwagi.. [Violetta 3] Opisy odcinków 35- 38 Ostatnio na blogu dodawane były posty z odcinkami ale nie pojawiały się opisy tych odcinków.. Zarówno Violetta, jak i Tomas nie mogą zapomnieć o swoi…W następnym odcinku Violetta powie dla Leóna że pocałunek został zdjęty z przedstawienia, że nie będzie musiała pocałować się z Diego.León "Czemu ci to tak przeszkadza skoro pocałowałaś już go raz..

Dodatkowo macie tu opisy tych odcinków: 66 Mariotti przekonuje Violettę do powrotu do konkursu.

Zakazuje córce pracować dalej dla U-Mix.. Violetta odbiera Franceskę na lotnisku.. Cieszycie .Violetta 3 sezon odc.. odpowiedział (a) 29.12.2013 o 16:36: a gdzie on miał 20 odc.Pamiętnik z Violetty ;3 + opisy odcinków < -- Nowe odcinki Violetty codziennie w Disney Channel :3 Hej!. W studio 21 trwają przygotowania do imprezy Yumix.. "L - "Widziałem wideo nie kłam, wiem że pocałowałaś Diego" Ciekawe jak się to zakończy i czy León da szansę Violetcie to wyjaśnić?Odcinki 2 sezonu+opisy odcinków Przepraszam, ze mnie nie było.. Tomas rozpoznaje ją mimo przebrania i wykorzystując sytuację kradnie pocałunek.. Camila chce odpocząć od Sebastiana.. Odziedziczony po swojej matce, słynnej piosenkarce, która zginęła w wypadku, gdy Violetta miała 5 lat.. Familijny.. Lara wypytuje Leona o jego zdjęcie z Violetta.. Chłopak daje jej i Violi zaproszenie na karaoke.Angie wzbudza zaufanie Violetty i staje się jej wzorcem… Violetta odc.. Na balu z okazji urodzin Francesci Violetta wkłada kostium Ludmily.. Oni puszczają powtórki bo po prostu tłumaczą nastepne 20 odcinków i tak cały czas :) 2 sezon będzie pod koniec października :) asia28033.. Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie .Streszczenie , opis Violetta 3 odcinek 22 .. Wszystkie odcinki z tego tygodnia w jeden dzień..

Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji.Opisy odcinków 46,47 Odcinek 47.

Główna bohaterka telenoweli, Violetta, to nastolatka obdarzona niezwykłym talentem wokalnym, z czego początkowo nie zdaje sobie sprawy.. Jak wiadomo nawiązałam współpracę z The Walt Disney Company.. Chłopak znajduje pantofelek Violetty i żartuje sobie z sytuacji.. 48) w czwartek, 5.02.2015, o godz.Opisy odcinków 71-80 :) 71 Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką.. Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją .Opisy odcinków: odcinki 56-60 56 Gregorio zmusza Antonia, by wybrał pomiędzy nim, a Pablem.. Chyba znacie ten serial C: 2 oceny | na tak 0%.. Niedawno dostałam też od nich pamiętnik z Violetty.. Spis treści 1 Sezon 1 2 Sezon 2 3 Sezon 3 4 Film Sezon 1 "Marzenie, piosenki" "Tajemnica, piosenki" "Zakochanie, piosenki" "Rozczarowanie, piosenki" "Podejrzenie, piosenki" "Oszustwo, piosenki" "Groźba, piosenki" "Pułapka, piosenki" "Rywalizacja, piosenki" "Okazja, piosenki" "Zakochanie, piosenki"Opis odcinków nowsze Odcinki 145-84 starsze Odcinek 145 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.. Czarne charaktery, czyli Jade i Matias grzeszą bardziej niż kiedykolwiek w "Violetta2″.. Germán spotyka Leona w swoim domu i zaprasza go, żeby został z nimi na kolację.. León szpieguje Ludmiłę i Diega.. Pamiętnik jest śliczny.. Zdolności odziedziczyła po matce, słynnej piosenkarce, która zginęła w wypadku, kiedy Violetta była jeszcze małą dziewczynką.Violetta ( Martina Stoessel) to dziewczyna, która nie jest świadoma swojego talentu do śpiewania.. Dziewczyny są podekscytowane popularnością grupy.. Odcinek 46 Germán jest rozczarowany brakiem zaufania Violetty.. Podobne pytania.. Odcinek zaczyna się od kłótni Leonetty , nie godzą się, Violetta wściekła odchodzi od Leona .. Jej ojciec Germán ( Diego Ramos) to człowiek sukcesu, który pragnie chronić córkę ukrywając przeszłość, aby nie podążyła tą samą drogą co jej matka.Lecz Maxi będzie jej unikał.. León robi się zazdrosny i opuszcza klub karaoke.. Broduey chce zrobić wszystko, aby Camila do niego wróciła.Opisy GG (10770) Programowanie (16265) Programowanie Webowe (3327) Programy Komputerowe (116401) Sieci Komputerowe (10905) Smartfony i Tablety (52367) .. Ile jest odcinków 2 sezonu Violetty?. Germán próbuje wyznać Angie miłość, jednak brakuje mu odwagi.Odcinek 36 Tomás nie musi już wyjeżdżać do Hiszpanii, bo znalazł pracę dzięki pomocy Ludmiły.. Kiedy Violetta przychodzi powiedzieć chłopakowi, że Germán także zdobył dla niego zatrudnienie, Tomás myśli, że skopiowała ona pomysł Ludmiły.. Nastolatka jest bardziej pewna siebie.. więcej Odcinek 144 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.Lista odcinków serialu Violetta ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt