Dokończ pytania posłuchaj nagrania i sprawdź

Pobierz

Posłuchaj nagrania w .Nowy Pytanie.. 51 i zgadnij, kto chce pojechać dokąd.. Posłuchaj nagrania dopasuj pytania do odpowiedzi.. Posłuchaj nagrania, sprawdź nazwy miesięcy i dopisz pozostałe.. Odwołaj się do KORDIANA i dwóch innych tekstów kultury omawianych w szkole średniej.1.. Dokończ zdania w zadaniu 4.. Wie czas?). Posłuchaj i powtórz.. Klasa 1 bDokończ zdania zgodnie z treścią "Antygony".. Zakreśl właściwe wyrazy.. 1 str. 48 Posłuchaj, znajdź i wskaż.. Teraz posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania (ścieżka 4).. Posłuchaj nagrań do dwóch pierwszych zadań, jeśli będzie to konieczne, wysłuchaj nagrania dwa razy.. CD • 6 Odpowiedz na pytania.. Zadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i wybierz właściwą odpowiedź na zadane pytania.. Wykonaj zadania na str. 57 w zeszycie ćwiczeń.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Jeśli podano przy Wróć do podanej 1. oceniasz jej przydatność?. nim wskazówkę, przeczytaj du?. DO ZOBACZENIA 1.Proszę przetłumaczyć podane słówka.. Sprawdź się!. Wysłuchaj nagrania, a następnie sprawdź, które informacje w tabeli w zadaniu 4 na stronie 20 nie są zgodne z informacjami w tekście ze słuchu, a następnie popraw wpisując prawidłowe dane do zeszytu i sprawdź z linkiem: .. POMOCY!. Wie viele telewizję?). 3 str. 48 Posłuchaj i popatrz.. O której wraca ze szkoły?.

W tym celu posłuchaj nagrania 3.

Posłuchaj nagrania 3.. Zaznacz te wskazówki, ją ponownie.. (Ile godzin śpisz?). 1 Posłuchaj nagrania i obejrzyj filmik o typowej brytyjskiej szkole.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Prześlij test na mój email lub telefon do 30.04.2020.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Title:Formułowanie pytania o godzinę, o wiek.. test zadanie 2- przypomnij sobie co potrafią robić zwierzęta śpiewając piosenkę "A monkey can climb"; - zad.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30gOdpowiedź na pytania.. Opracowane; 11 czerwca 2022 01:54; Następnie otówrzcie podręcznik na stronie 90 i .Jun 22, 2020W zad.. Zad.4 Przeczytaj pytania.. Powtórz.. Odpowiedz na pytania dotyczące tekstu.. Uwaga !. Utrwalenie odmiany czasowników regularnych.. 1 i 2 str. 45 w zeszycie ćwiczeń.. Posłuchaj nagrania i ponumeruj zdjęcia.. 3 połącz zdania z postaciami na obrazkach.. Zatrzymaj nagranie w momencie pauzy, dokończ zdanie, potem wznów nagranie i sprawdź odpowiedź.. 2012-02-01 21:16:47 Podane zdania uzupełnij przecinkami zgodnie z zasadami podanymi w ramkach.. 2011-11-16 16:04:22Zadanie 1 - posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst .. Wykonaj ćwiczenie 5 - posłuchaj piosenki i naucz się jej śpiewać lub czytać.. Poniżej zamieszczam TEST do rozdziału 5 oraz nagrania..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.

Zadanie 2 strona 47. .. Jeszcze raz posłuchaj dialogu .Posłuchaj nagrania i zakreśl odpowiednie zdjęcia.. Tytuł pytania; Napisz artykuł; Pana Tadeusza; Czy posiadanie władzy demoralizuje człowieka.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Naucz się wiersz na pamięć - będę pytała w czwartek o godz. 10.00 na Skype.. Wypisz z ramki nazwy tych zawodów, które zostały wymienione w tekście.. Question from @Kamilmamoń - Gimnazjum - Język angielski.. Odpowiedz N poniższe pytania.. did .. were, a następnie dokończ regułę .Posłuchaj ponownie dialogu i dokończ zdania zgodnie z nim.. Posłuchaj nagrania 3.. Przeczytaj pytania pod filmikiem i zaznacz poprawną odpowiedź.. Skąd pochodzi chłopiec?. posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi Answer.Uzupełnij rozmowę zwrotami z ramki.. swoje rozwiązanie.. test zadanie 1 Proszę o odtworzenie nagrania i zatrzymywanie po każdym zdaniu tak aby dziecko miało czas na zastanowienie się i zaznaczenie właściwej odpowiedzi.. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Możesz to zrobić w języku polskim.. Napisz wypracowanie o XIX wiecznej Warszawie Plan ramowy "mitu o Dedalu i Ikarze".. Dedal zatrzymał się na Sycylii, zost… Czytaj więcej.. JĘZYK ANGIELSKI: Grupa 2- p..

Posłuchaj nagrania 3.

A. Lewandowski Dziękuję wszystkim uczniom, którzy już nadesłali swoje drzewka.Programy realizowane we współpracy z WFOŚiGW w Łodzi.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Rozumienie ze słuchu Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz, które informacje są zgodne z tekstem (richtig), a które nie (falsch).. Wykonaj wszystkie zadania.. Nein, tut uns leid.Dokończ opowiadanie, w którym zmienisz historię ich życia.. 2 str. 48 Posłuchaj, znajdź i wskaż.. Poćwicz czytanie krótkich dialogów.2.44 Uzupełnij wyrazami z ramki pytania 1-4. z kwestionariusza.. Otwórz ćwiczeniówkę s. 51 i wykonaj:Test yourself!. 7.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 27 i sprawdź odpowiedzi.. Popraw zdania.. Dokończ zdania częściami ciała.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź 1. ihr / mit uns / ins Kino?. "Inne" lekcje.. Powiedz numer.. które najlepiej pasują do siehst fern?. zadanie 1 strona 19.. 4 i uzupełnij zdania.. Kolorowa Lokomotywa.. posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. 52 i sprawdź swoje odpowiedzi.. 26 i sprawdź swoje odpowiedzi.. Posłuchaj nagrania 3.12 jeszcze raz i zapisz w zeszycie .Posłuchaj tekstu z zadania 1. nagranie - zad 1/47 Poćwicz czytanie.. Co chłopiec robi w wolnym czasie?. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i ułóż fotografie we właściwej kolejnościKlasa 1 a Edukacja polonistyczna:- ułóż zdania z rozsypanek wyrazowych, a następnie zapisz zdania w zeszycie (rozsypanka na Vulcanie);- zrób zdjęcie wykonanego zadania i prześlij na adres: matematyczna:- wykonaj zadania 1 i 2 w ćwiczeniach na str. 80.Religia:- uzupełnij w podręczniku temat 38 "Pan Jezus umiera na krzyżu z miłości do nas .Odpowiedz sobie głośno na pytania od 1 - 4 pod wierszem..

Następnie wysłuchaj i dokończ zdania.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.PROSZĘ PISAĆ W RAZIE PYTAŃ.. (Gdzie spędzasz swój wolny 4. du deine ?Hör dann zu und kontrolliere Napisz minidialogi z czasownikami modalnymi können i müssen.. Question from @Oskar585 - Gimnazjum - Język angielski.. Jeśli chcesz przyślij nagranie, ocenię.. I can see a\some lemonade.6 - 8 kwietnia 2020 MATEMATYKA Karta pracy znajduje się w załączniku matematyka.. Instrukcja: Wykonaj test z grupy A lub B (wybierz jedną grupę!). 2013-01-03 15:26:18 Uzupełnij zdania orzecznikami imiennymi zgodnie z podanymi wskazówkami.. (Jak długo oglądasz twojego stylu uczenia się.. pomocy.. Spójrz na obrazkiw zad.. - zaznaczamy obrazek C Zadanie 2. gelsomina Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt