Test kręgowce zmiennocieplne pdf

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zależna od temperatury otoczenia.. B. jest zależna od temperatury otoczenia.. 7 Super!Pod lekcją powtórzeniową - test.. Uwaga uczniowie klasy VI b. Grupę A piszą uczniowie z numerem od 1 do .. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.Kręgowce zmiennocieplne Grupa B 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała .. Termin wykonania pracy do 6.05.2020r.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.IV.. B. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. B. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.Sprawdzian "Kręgowce zmiennocieplne" - test sprawdzający - rozdział 4.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zależna od temperatury otoczenia.. Test znajduje się w poniższym linku: Test dla Krzysia i Miłosza jest tutaj: Poprawnie napisany test przesyłamy w dniu dzisiejszym na mojego emaila.. ): A) kręgosłup, dwie pary kończyn, serce po grzbietowej stronie ciała, włosy.. Życzę powodzenia!Lekcja: Sprawdzian wiadomości i umiejętności - kręgowce zmiennocieplne Cel: Sprawdzenie wiadomości i umiejętności - kręgowce zmiennocieplne Instrukcja dotycząca sposobu przeprowadzenia sprawdzianu została przesłana przez e-dziennik..

Test - kręgowce zmiennocieplne.

C. jest stała - niezależnie od temperatury otoczenia.W tytule wiadomości wpisz swoje imię i nazwisko oraz klasę, a także napisz "kręgowce zmiennocieplne".. a) kręgowce zmiennocieplne Pamiętaj: to zwierzęta, które oprócz tego, że posiadają sztywny szkielet wewnętrzny (kręgowce) mają zdolność do przystosowania się do życia w określonych warunkach środowiska (zmiennocieplność).Test: #Puls Życia 6 Kręgowce Zmiennocieplne rozdział 3 Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 6 Poziom: Średni Rozwiązany: 243 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony Średni wynik: 58% Autor: awwsawwsa Tagi: organizmy, płazy.. D. jest zawsze niższa od temperatury .Kręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV Grupa A 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. W Polsce nie występują płazy ogoniaste.. Praca zostanie wpisana do e-dziennika tydzień wcześniej.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Puls Życia dla klasy 6.. Zgodnie z zapowiedzią piszemy dzisiaj test.. 1) Mianem kręgowce wodno-lądowe określamy: a) ryby b) płazy c) gady 2) Ryby słodkowodne to: a) rekin b) łosoś c) płoć d) pstrąg 3) Jaja płazów to: a) skrzek b) ikra c) kawior 4) Przykładem płaza ogoniastego jest: a) marszczelec pierścieniowy b) ropucha szara c) traszka zwyczajna d) drzewołaz .Lekcja: Sprawdzian wiadomości i umiejętności - kręgowce zmiennocieplne Cel: Sprawdzenie wiadomości i umiejętności -kręgowce zmiennocieplne Instrukcja dotycząca sposobu przeprowadzenia sprawdzianu została przesłana przez e-dziennik..

Test kl 6 - Kręgowce zmiennocieplne.

Proszę zapoznajcie się z nią i zastosujcie się do zawartych tam wskazówek.. Scharakteryzujesz cechy ryb, które pozwalają im na życie w wodzie.. Padalec zwyczajny który występuje w Polsce jest gatunkiem węża.. B) szkielet wewnętrzny, dwie pary kończyn, cewkowaty centralny układ nerwowy.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Kręgowce zmiennocieplne- podział i krótka charakterystyka.. 11, a grupę B piszą uczniowie z numerem od 12 do 22. by pesiam.Zadanie 7 Biologia kl.6 11.05.2020 Temat: Kręgowce zmiennocieplne - sprawdzian.. Liczba pytań: 15 Poziom: Średni Rozwiązany: 134 razy Średnia ocena:test kręgowce zmiennocieplne.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.Do oceny należy przesłać tylko test zamieszczony poniżej.. Dzieci z 6a rozmawiały o ocenach ze sprawdzianu z biologii.Sprawdzian po pobraniu zawiera grupy A i B wraz z karta odpowiedzi.Rozpoznaj cechy kregowcow ladowych i wpisz ich numery do odpowiednich kratek.. C) kręgosłup, odnóża, kilkudziałowe serce .sprawdzian Uwaga!. C. jest stała - niezależnie od temperatury otoczenia.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.Temat: Kręgowce stałocieplne - podsumowanie wiadomości.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zależna od temperatury otoczenia..

Test kl 6 - Kręgowce zmiennocieplne DRAFT.

Test z działu "Kręgowce stałocieplne" na testportalu Link do testu będzie przesłany na Messengerze w dniu sprawdzianu.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. ): A) kregoslup, dwie pary.Kręgowce zmiennocieplne - Labirynt.. Dowiesz się, jak rozmnażają się ryby.. 1) Do kręgowców zmiennocieplnych zaliczamy: a) ryby, płazy, gady b) ryby, gady, ptaki c) ryby, ptaki, ssaki d) gady, ptaki, ssaki 2) Utrzymanie temperatury ciała w zależności od temperatury otoczenia to: a) hibernacja b) zmiennocieplność c) zmienność d) akomodacja 3) Ryby oddychają za .Temat: Sprawdzian wiadomości z działu: Kręgowce zmiennocieplne.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciałaKręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV imię i nazwisko Grupa A 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Podręcznik str. 143-144 1.. Przedstawicielem żółwi żyjących w Polsce jest żółw błotny.. Praca kontrolna (sprawdzian) z działu "Kręgowce zmiennocieplne" odbędzie się najprawdopodobniej w poniedziałek 11.05.2020.. Spośród poniższych zestawów wybierz ten, w którym są tylko cechy kręgowców (1p.. Przewiń.. w dniu 02.06.2020.. 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Zapoznaj się z podsumowanie rozdziału V.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia..

Kręgowce zmiennocieplne- zadania sprawdzające 1.

( tematEduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. ryby, plazy, gady, ptaki, ssaki prosze o szybka odpGady (Reptilia) - gromada kregowcow (czworonogow) zmiennocieplnych.. Pracę będziecie odsyłać w tym samym dniu, w którym odbędzie się praca kontrolna (w ciągu całego dnia).Test: KRĘGOWCE ZMIENNOCIEPLNE Opis testu: Mas przed sobą test składający się z 15 pytań otwartych i zamkniętych, jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.. Brakuje odpowiedzi.. Odeślij rozwiązane zadania jak najprędzej.. Kręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV Grupa B 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Kręgowce zmiennocieplne Ryby - kręgowce środowisk wodnych Cele lekcji: Poznasz środowiska, w których żyją ryby.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Które zdanie jest prawdziwe.. Wykonaj test W związku z tym , że jest to nasza przedostatnia lekcja to dzisiaj zadaję Wam do rozwiązania test, który proszę wykonać i przesłać mi do piątku (05.06), ponieważ do tegoPlik kręgowce zmiennocieplne sprawdzian klasa 6.pdf na koncie użytkownika gregdelgoffe • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Data 07.05.2020 Imię i nazwisko nauczyciela Anna Mikuś Temat zajęć Podsumowanie działu "Kręgowce zmiennocieplne" Cel lekcji - przypomnę sobie i utrwalę podstawowe wiadomości i umiejętności z omawianego działu Podstawa programowa II.7.9 - 11, 14 NaCoBeZu: - dotyczące środowiska życia, budowy i czynności życiowych ryb, płazów i gadów.Kręgowce zmiennocieplne - + odpowiedzi - Test.. B. jest zależna od temperatury otoczenia.. B. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt